Amerykańscy genetycy odkryli sposób na zmarszczki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Luksusowe zabiegi w specjalistycznych salonach, niekomfortowe wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, czy kolagenu, a także mezoterapię możemy odsunąć na bok. Pogoń za młodością dziś jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu, ale zatrzymać czas możemy także dzięki pogłębianiu wiedzy. Amerykańscy genetycy odkryli sekret, który zmieni oblicze starzenia się skóry i pozwoli powstrzymać ten proces.

Skąd biorą się zmarszczki?

To wszystko wina fibroblastów – starzejących się komórek ludzkiej skóry. Komórki te umierają, ponieważ dochodzi do tzw. replikacji ich DNA. Co to znaczy? Komórki dzielą się, a z każdym podziałem skracają się pewne fragmenty nici kwasu deoksyrybonukleinowego. Dzięki temu nasz organizm chroni nas przed niebezpiecznymi mutacjami, które mogą wywołać nowotwory skóry, ale również powoduje, że skóra traci swą jędrność i pojawiają się pierwsze oznaki upływu czasu.

Przemiana starego w młode

Do tej pory była to kwestia wysokiej wagi, ale sposób przemiany starych komórek w młode pozostawał niezbadany. Tymczasem amerykańsscy naukowcy dzięki swym badaniom odkryli, że komórki skracają się, gdyż spada aktywność enzymu telomerazy. Zadaniem tego enzymu jest dobudowywanie elementów skracanej nici DNA. Ta wiedza pozwoliła im stworzyć pionierski krem przeciwzmarszczkowy, który wzmaga aktywność telomerazy i pozwala na powstrzymanie starzenia. Wstępne badania ujawniły, że krem zwiększa podział fibroblastów, a tym samym pozwala skórze utrzymać młody i jędrny wygląd. Na podstawie owych badań opracowano krem Saint Legiere – innowacyjny krem, który faktycznie przemienia stare komórki w młode.

Jak działa krem Saint Legiere?

Wystarczy spojrzeć na Clotilde Dijoux – żonę jednego z genetyków, którzy wzięli udział w badaniach. Jako pierwsza zaserwowała swojej skórze ten niezwykły krem i błyskawicznie zniwelowała oznaki starzenia się. Nazwała go „botoksem w kremie” i stwierdziła: „Moja skóra z dnia na dzień przestała się starzeć, a każdego dnia budziłam się z coraz młodszą skórą. To niesamowite!”. Krem Saint Legiere pozwala usunąć opuchliznę twarzy, wymodelować jej owal, błyskawicznie napiąć i wygładzić skórę, a także rozjaśnić przebarwienia i pozbyć się niedoskonałości.

mlody wyglad bez botoksu wypelniaczy i skalpela 55 zl zamiast 731494 regular Amerykańscy genetycy odkryli sposób na zmarszczki

Gdzie kupić krem Lefery Active Cell Regeneration for Day?

Preparat przeciwzmarszczkowy Lefery jest w Stanach Zjednoczonych niekwestionowanym hitem. Dermatolodzy zaaprobowali go i uznali, że jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Krem wreszcie można nabyć w Polsce, póki co jedynie za pośrednictwem Internetu.

%name Amerykańscy genetycy odkryli sposób na zmarszczki

Saint Legiere

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*