Jak usunąć toksyny?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Błonnik Witalny to naturalny preparat, który eliminuje z organizmu szkodliwe związki chemiczne, grzyby i inne pasożyty. Dzięki temu poprawia funkcjonowanie organizmu i wzmacnia odporność.

  • Usuwa toksyny
  • Oczyszcza skórę i leczy trądzik
  • Eliminuje zaparcia
  • Obniża cholesterol
  • Likwiduje objawy starzenia skóry

 

Jak działa Błonnik Witalny?

Błonnik Witalny to produkt oczyszczający organizm, który zdobył już zaufanie ponad 15 000 Polaków. Jest to rewolucyjna metoda oczyszczania organizmu w 30 dni, które pozwala pozbyć się większości dolegliwości zdrowotnych. Eliminuje konserwanty i związki chemiczne, które obciążają wątrobę  oraz ułatwia trawienie. Dodatkowo usuwa z organizmu grzyby, które bardzo często powodują trądzik, dlatego pacjenci stosujący Błonnik Witalny zaobserwowali znaczne poprawienie kondycji skóry. Lekarze zalecają Błonnik Witalny również osobom cierpiącym na otyłość, ponieważ wypełnia on żołądek i zmniejsza łaknienie. 30-dniowa kuracja Błonnikiem Witalnym zmniejsza poziom złego cholesterolu nawet o 30%

Jak często należy stosować Błonnik Witalny?
Rekomendowana dawka to 3 łyżki Błonnika Witalnego dziennie. Maksymalnie można spożywać po 9 łyżek Błonnika Witalnego na dobę.

Czy Błonnik Witalny wywołuje skutki uboczne?

Błonnik Witalny przeszedł pozytywnie kontrolę GIS,  zawiera tylko naturalne ziarna roślinne, które pochodzą ze ściśle kontrolowanych upraw, dlatego jego spożywanie nie wiąże się z ryzykiem skutków ubocznym. Preparat jest tak bezpieczny, że mogą go stosować nawet osoby cierpiące na dolegliwości wątrobowe.

Jaki jest skład Błonnika Witalnego?

Błonnik Witalny składa się w 80% z ziaren babki płesznik oraz 20% łupin babki jajowatej.

Badania naukowe potwierdzają, że Błonnik Witalny stosowany regularnie nie tylko oczyszcza organizm, ale usuwa również niewielkie kamienie żółciowe!

 

Opinie klientów/ Komentarze

Marlena, 36 lat:

Moja cera wyglądała źle i pomimo odpowiedniej pielęgnacji wciąż pojawiały się na niej niedoskonałości. W Internecie przeczytałam, że przyczyną może być przewlekłe zakażenie grzybicze układu pokarmowego. Kupiłam Błonnik Witalny, który miał odgrzybić jelita i udało się. Wreszcie pozbyłam się wyprysków!

Grzegorz, 44 lata

Po 40 roku życia moje wyniki badań znacznie się pogorszyły. Lekarze straszyli mnie chorobami serca, ponieważ mój poziom cholesterolu regularnie się podwyższał. Ciężki mi było zrezygnować z domowego, jednak dość tłustego żywienia. Kupiłem Błonnik Witalny i on sam obniżył mój cholesterol, a ja mogę jeść co chcę. Polecam!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*