Silane Guard - płynne szkło, opinie, komentarze, cena, Jak to działa?
Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, opinie, komentarze, cena, Jak to działa?

Silane Guard u> jest kosmetykiem do konserwacji karoserii. Tworzy film ochronny, który odpycha wodę i zabrudzenia, chroni przed agresywnymi czynnikami środowiska, drobnych pęknięć i zarysowań, a także daje wóz jasny połysk.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Silan Guard – jest wykonany w Japonii i ma wysoką jakość. Producent Firma Willson Co. LTD ponad pół wieku zajmuje się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji samochodów i chemikaliów samochodowych.

Silane Guard zachowuje kolor auto bogaty i żywy, likwiduje drobne defekty i chroni organizm przez długi czas.

Ale należy pamiętać, że istnieje strona www producenta oryginalnego tu, i tam są fałszywe kopie oryginalnego serwisu. Najbardziej agresywne są reklamy podróbki, tym pamiętać przy zakupie.

Silane Guard Po zakupie samochodu każdy człowiek chce jak długo można utrzymać go w formie, w jakiej został on zakupiony jest dobre części robocze, cicha praca, dobry system i elegancki wygląd. Nowoczesna chemia może łatwo zrobić to marzenie się rzeczywistością. Ponadto unikalna dla samochodu pozwalają przywrócić pierwotną formę nawet używany i „przyprawiona” maszyn. Zawiera korpus w celu ułatwienia różnych past i kompozycje ochronne. W zależności od składu obejmują one:

 • ścierny.
 • wosku.
 • syntetyczna.

Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Ścierny doskonale odświeża ciało, ale usunąć warstwę farby. Wax daje wspaniały połysk, ale trzymać się powierzchni całkiem sporo. Syntetyczny nadaje się do długotrwałego stosowania, ale stosuje je skutecznie od siebie jest prawie niemożliwe.

Zawartość

Szkło płynne Silane Guard dla samochodów

idealnym rozwiązaniem dla kierowców, to kompozycja silanu Guard. Jest to jeden z najbardziej znanych past ochronnych w świecie kosmetyków. Silan produkowane przez japońską firmę Willson, która sprzedaje chemikalia od ponad pięćdziesięciu lat. Ta polska należy do syntetycznych powłok ceramicznych, które są wykonane na bazie krzemu. Jednak właściwości silanu Straży nadal różnią się od właściwości takich kompozycji na rynku, przede wszystkim łatwość aplikacji, która nie może się pochwalić swoimi kolegami. Powłoka ta wygrywa i jego występ przed wszystkimi past dostępnych na rynku. Wyjątkowość ciekłego szkła jest, że:

 • nie powoduje uszkodzenia ciała.
 • Zapewnia połysk.
 • Zabezpiecza przez dłuższy czas.
 • Ukrywa niedoskonałości.
 • Może być stosowany do ciała niezależnie.

kompozycja jeden składnik. Jedna butelka wystarcza na kilka samochodów lub warstw powłokowych. Po użyciu Cię roku nie martwić się o tył samochodu. to będzie wyglądać nowa zachowując połysk, blask i gładką powierzchnię. Wosk nie jest zmywany podczas wizyty w myjni samochodowej i chroni obudowę przed agresywnymi chemikaliami.

Co jest przeznaczona Silan Gwardię?

Silane Guard

Drobne uszkodzenia występują w organizmie jest: gałęzie, krawężniki, przechodzące osoby, inne pojazdy zostawić po sobie ślad na maszynie do powlekania. Te rysy mogą być znaczące lub nie widoczne gołym okiem, ale stopniowo gromadzić i Mar wygląd maszyny. Te pęknięcia zbierać brud, łapie wodę i śnieg, a samochód zaczyna zanikać, a pojawiają się procesy mikrokeratomu metalu. Aby pozbyć się wszystkich i chronić maszynę trzeba użyć Gwardię silan. Szczególnie ważne jest, aby zastosować narzędzie do pojazdów w strefie wysokiego ryzyka:

 • Praca w trudnych warunkach pogodowych.
 • Działające na trudnych, wąskich lub nie utwardzonych drogach.

pomoże wprowadzić samochód w najbardziej korzystnym świetle Silane Guardy, i tych, dla których jest wyznacznikiem prestiżu w przypadku ważnej pracy lub spotkania z klientami, a także tych, którzy stawia samochody na sprzedaż.

Kompozycja

WILLSON szkła Silan Osłona

W skład Straży Silane ma kilka ważnych elementów. Jednak podstawę ciekłego szkła jest dwutlenek krzemu oraz krzemiany. Ponadto, istnieje inny związek krzemu i wodoru. – silan

 • Silan. Zapewnia przyleganie obudowy i pokrywy. Daje powłoka zdolność odpychania wody. Tworzy organiczną powłokę polimerową. Sprawia, że ​​aplikacja jest łatwy i materiał z tworzywa sztucznego.
 • dwutlenek krzemu. Trwałe i mocne połączenie, które tworzy się na powierzchni folii samochodowej. Chroni przed uszkodzeniami i dodaje blasku.
 • tlenek tytanu. Chroni powierzchnię urządzenia przed działaniem substancji chemicznych, na przykład, narzędzie do czyszczenia samochodów.

Do produkcji past stosowanych Nanotehnologii przez które uzyskują połączenie aktywnego i bardzo silny.

Zasada działania Japończyków

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Po nałożeniu płynnego szkła jest mocno związana z powierzchnią ciała i tworzy silne silikonem warstwę ochronną.

 • Kolor jest bogaty i jasne.
 • W ciągu roku jest stały czyszczenie.
 • Woda i brud nie powodują szkody dla organizmu.
 • Zapewnia niezawodną ochronę przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi, detergentów.
 • Ciało nie rdzewieje.
 • uszkodzenia, zarysowania i pęknięcia, które były w samochodzie, zanim nie stanovtsy widoczne.

polskiego jest wykonany w taki sposób, że może być stosowana w wielu warstw, które są znacznie większe niż grubość wosku i inne pasty. Im bardziej umieścić na warstw samochodowych, tym silniejsze jest działanie ochronne i hydrofobowa. Jedno opakowanie dolewkę 03:58 aplikacji. Po wielokrotnym maszyna do powlekania musi wyschnąć a.

Korzyści wynikające z zastosowania Silane Guard

 • Zapisane na maszynie do jednego roku.
 • Łatwy do zastosowania.
 • Po utwardzeniu nietoksyczne.
 • Chroni organizm.
 • przystępnej cenie.
 • A znana marka.
 • wysoka jakość.

instrukcje użytkowania Silane Guard

Silane Guard jest stosowany do czyszczenia i suszenia samochodu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Polski na całej powierzchni ciała za pomocą gąbki i pozostawić do utwardzenia przez 10-15 minut. Po tym, za czyszczenie, przetrzeć szmatką. W tym celu należy wcisnąć nie jest to konieczne, tak aby nie uszkodzić powierzchnię stopionego filmu.

polska Straż Silan nie używać do reflektorów, powierzchnie z tworzyw sztucznych, szkła, zderzaki. W kontakcie z nimi, konieczne jest, aby to miejsce przetrzeć wilgotną ścierką. Kompozycja nie powinna zamarznąć, jak w tym przypadku polski traci swoje właściwości. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż oraz czterdzieści stopni i nie niżej niż zero.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Producent całkowicie zajął się właściciel samochodu. Kompletna silanem Guard jest wszystko, co jest wymagane, aby obsługiwać maszynę. W pakiecie znajdują się rękawice do ochrony rąk, gąbki do stosowania i wytrzeć i wytrzeć do wycierania samochodu po zakończeniu procesu.

cena

Kup Silane Guard

Silane Guard Aby zamówić Silan Gwardię na oficjalnej stronie produktów dealerskich tutaj. Oni sprzedają jakość i oryginalny produkt japońskiej firmy. W niektórych innych miejscach odnotowano przypadki podrobienia, więc lepiej nie ryzykować i korzystać z dostępnych oficjalnych zasobów. Dostawa w każdym określonym miejscu, płatność przy odbiorze.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.