Tabletki na odchudzanie – hit czy mit?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Osoby otyłe podchodzą, które bez większych efektów próbowały się odchudzać z zastosowaniem tabletek odchudzających, podchodzą z umiarkowanym optymizmem a najczęściej wręcz z pesymizmem do wszelkich nowości wprowadzanych na rynek. Na pytanie: jakie znają skuteczne tabletki na odchudzanie z reguły odpowiadają, że takie, które jeszcze nie powstały.

Niebezpieczne tabletki odchudzające

Jeszcze kilka lat temu skuteczne odchudzanie możliwe było jedynie po zastosowaniu tabletek odchudzających zawierających sibutraminę, takich jak Meridia, Zelixa i Adipex. Skutki uboczne, które wywoływała ta substancja doprowadziły do wprowadzenia zakazu obrotu takimi tabletkami na terytorium Unii Europejskiej. Na szczęście po wprowadzeniu zakazu producenci tabletek odchudzających zmienili strategię i receptury wprowadzanych do obrotu leków.

Nutrition – skuteczne i pewne tabletki na odchudzanie

Na szczególną uwagę zasługują tabletki odchudzające, w których składzie zastosowano naturalne ekstrakty roślinne o potwierdzonym w wielu testach działaniu. Jednym z produktów zasługujących na szczególną uwagę jest Nutrition. Tabletki odchudzające Nutrition cieszą się bardzo dużym zaufaniem wśród tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie. Podstawowym składnikiem wykorzystanym do produkcji tych skutecznych tabletek odchudzających jest keton malinowy w dawce 75 mg. Keton malinowy jest związkiem o strukturze i właściwościach zbliżonych do właściwości synefryny i kapsaicyny, które z powodzeniem stosowane są w tabletkach odchudzających starszej generacji. Wszystkie opisywane związki zostały zastosowane w tabletkach odchudzających po odkryciu, że stosowana dotychczas efedryna ma negatywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Znajdujący się w tabletkach odchudzających Nutrition keton malinowy jest skutecznym związkiem, który powoduje między innymi wzrost metabolizmu tłuszczów oraz oraz produkcję insuliny, która jest głównym czynnikiem prowadzącym do odkładania się kwasów tłuszczowych w komórkach. Oczywiście keton malinowy nie jest jedynym składnikiem tabletek odchudzających Nutrition, który ma wpływ na proces chudnięcia. W składzie tabletek można znaleźć także ekstrakt z jagód acai, zielonej herbaty, resveratrol, guaranę, kelp oraz afrykańskie mango (Irvingia Gabonensie). Wszystkie składniki wchodzące w skład tabletek Nutrition zbliżają do osiągnięcia idealnej wagi. Zaletą tabletek odchudzających Nutrition jest także to, że dotychczas nie odnotowano negatywnego wpływu na zdrowie u osób, które zdecydowały się je przyjmować. Nutrition należy przyjmować 2 razy dziennie, pierwszą tabletkę należy przyjąć około 20 minut przed śniadaniem, kolejną 20 minut przed obiadem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*